Teaduslaagrist

TÜ Teaduslaagrite sihtrühmaks on 6.-9. klasside õpilased üle kogu Eesti. Meie positiivseks sõnumiks õpilastele on, et igaühest võib saada teaduses tegija! Oodatud on kõik õpilased, kaasaarvatud need, kes tunnevad et huvi loodusteaduste vastu on veel üsna pisike ning sooviksid lähemalt tutvuda loodusteaduste põneva ja üllatusi pakkuva maailmaga.

Laagri lapsed jagatakse 25-liikmelistesse rühmadesse ning rühmad tegelevad rotatsiooni korras igal laagripäeval uue teemaga. Laagris tutvustatakse erinevaid loodusteaduste valdkondi – alates bioloogiast ja keemiast, lõpetades infotehnoloogia ja keskkonnakaitsega. Õhtustel aegadel pakutakse lastele kõike seda, mida üks suvine laager pakkuma peab – vahvad mängud ja seltskondlik tegevus. Laagris on juhendajateks ja kasvatajateks noored inimesed – üliõpilased, magistrandid ja doktorandid.

Põgusalt aasta 2013 töötubadest:

Toimunud laagritele järgnev tagasiside on olnud ülimalt positiivne nii lastelt, lapsevanematelt, juhendajatelt ja kasvatajatelt. Laagrit toetas 2010-2013 Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Laagri sisekorraeeskirju saab vaadata SIIT