Teaduslaager 2021

Ootame ka 2021.a. õpilasi TÜ Teaduslaagrisse. 

TÜ Teaduslaager 2021 toimub Türi Ühisgümnaasiumis 10.08.-15.08.2021. Osa ootame võtma 7.-9. klassi lõpetanud õpilasi.

Laagri osavõtutasu on 185€.

REGISTREERU SIIN

Laagris on igal päeval oma teema, töö toimub kuni 20-liikmelistes rühmades. Laagri töötubasid juhendavad Tartu Ülikooli õppejõud ja üliõpilased.

Õhtuti sisustatakse õpilaste aega sportlike ja meelelahutuslike ettevõtmistega.

  • Laagri töökeeleks on eesti keel
  • Majutus toimub Türi Ühisgümnaasiumi klassiruumides, magamisvarustus (matt, tekk, soovi korral padi) tuleb ise ühes võtta.
  • Toitlustamine toimub kolm korda päevas: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök ja ”uneamps”. Toit valmistatakse kooli sööklas.

Registreerumine

Registreerumine toimub põhimõttel “kes ees, see mees”. Siiski, korraldav meeskond jätab endale õiguse teha selles ajalises paremusjärjestuses muudatusi. Eelisjärjekorras saavad laagrikoha need, kes ei ole varem TÜ Teaduslaagrist osa võtnud või on vähem osalenud. Osalejate nimekirja kuulutame välja 31. maiks. Pärast seda moodustub ka nn. ootenimekiri, juhuks kui keegi peaks loobuma ja koht vabaneb.

Osalustasu palume tasuda ülekandega pärast seda, kui oleme noore osalemise laagris e-mailiga kinnitanud. Teated saadame välja hiljemalt 14. juuniks.

Registreerumise tühistamisest:

Lähtume riigis kehtivast koroonaviiruse olukorrast ning sellele vastavatest piirangutest. Laagrisse registreerumist saab tühistada tavapärasest kauem.

  • Kui laagrisse registreerumine tühistada 1.-31. juulini, siis tagastatakse 75% laagri osalustasust.
  • Kui arve on veel tasumata, tuleb ikkagi maksta 25% osalustasust (nn. registreerumistasu 46 eurot).
  • Hilisemate tühistuste korral ei ole laager kohustatud osalustasu tagastama. (Kui registreerumine tühistada enne 1. juulit, siis osalustasu ega registreerumistasu ei tule maksta.)
  • Laagri korraldajad võivad vajadusel veel augustikuus (enne laagri toimumist) laagri ära jätta. Kui laager tühistatakse augustis korraldajate poolt, siis tagastatakse osalejatele 80% laagri osalustasust.

Vanemal on õigus loobuda laagrist olulistel põhjustel:

  • lapse haigestumisel (haigestumist ja õnnetusjuhtumit peab kirjalikult tõestama);
  • õnnetus või mõni muu ootamatus ajavahemikus 27. juulist 3. augustini, mis teeb lapse laagris osalemise võimatuks ja mida ei olnud võimalik ette näha.

Neil juhtudel tagastatakse kuni pool laagri maksumusest poolte kokkuleppel.

Vastavalt koroonaviiruse olukorrale tagame laagrilistele ka käte desinfitseerimise võimaluse ning maskid.

Laagrisse tulles on vaja kaasa võtta osalejakaart, nimekiri kaasasolevatest asjadest, maksekorraldus ja võimalusel ning vajadusel tervisetõend.

OSALEJAKAART