Teaduslaager 2018

Ootame ka 2018.a. õpilasi TÜ Teaduslaagrisse. 

TÜ Teaduslaager 2018 toimub Värska Gümnaasiumis 22.07.-27.07.2018. Osa ootame võtma 6.-8. klassi lõpetanud õpilasi.

Laagri osavõtutasu on 160€.

REGISTREERU SIIN

Laagris on igal päeval oma teema, töö toimub kuni 22-liikmelistes rühmades. Laagri töötubasid juhendavad Tartu Ülikooli õppejõud ja üliõpilased.

Õhtuti sisustatakse õpilaste aega sportlike ja meelelahutuslike ettevõtmistega.

  • Laagri töökeeleks on eesti keel
  • Majutus toimub Värska Gümnaasiumi klassiruumides, magamisvarustus (matt, tekk, soovi korral padi) tuleb ise ühes võtta.
  • Toitlustamine toimub neli korda päevas: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök ja ”uneamps”. Toit valmistatakse kooli sööklas.

 

Registreerumine

Registreerumine toimub põhimõttel “kes ees see mees”. Siiski, korraldav meeskond jätab endale õiguse teha selles ajalises paremusjärjestuses muudatusi. Eelisjärjekorras saavad laagrikoha need, kes ei ole varem TÜ Teaduslaagrist osa võtnud või on vähem osalenud. Osalejate nimekirja kuulutame välja 1. maiks. Pärast seda moodustub ka nn. ootelist, juhuks kui keegi peaks loobuma ja koht vabaneb.

Osalustasu palume tasuda ülekandega pärast seda, kui oleme noore osalemise laagris e-mailiga kinnitanud. Teated saadame välja 15. maiks.

Registreerumise tühistamisest:

  • Kui laagrisse registreerumine tühistada 1.-30. juunini, siis tagastatakse 75% laagri osalustasust.
  • Kui arve on veel tasumata, tuleb ikkagi maksta 25% osalustasust (nn. registreerumistasu 45 eurot).
  • Hilisemate tühistuste korral ei ole laager kohustatud osalustasu tagastama. (Kui registreerumine tühistada enne 1. juunit, siis osalustasu ega registreerumistasu ei tule maksta.)

Vanemal on õigus loobuda laagrist olulistel põhjustel:

  • lapse haigestumisel (haigestumist ja õnnetusjuhtumit peab kirjalikult tõestama);
  • õnnetus või mõni muu ootamatus ajavahemikus 17. juulist 23. juulini mis teeb lapse laagris osalemise võimatuks ja mida ei olnud võimalik ette näha.

Neil juhtudel tagastatakse kuni pool laagri maksumusest poolte kokkuleppel.

Laagrisse tulles on vaja kaasa võtta osalejakaart, nimekiri kaasasolevatest asjadest, maksekorraldus ja võimalusel ning vajadusel tervisetõend.

OSALEJAKAART